Polska mistrzem E3, czyli nowy odcinek To był tydzień z Microsoft!

Polska mistrzem E3, czyli nowy odcinek To był tydzień z Microsoft!

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:01
22.06.2018
0 komentarzy
436 wyświetleń

Zapraszamy na kolejny odcinek To był tydzień z Microsoft!. Zebrało się kilka ważnych wydarzeń, które musimy koniecznie Wam przekazać. Ostatnie tygodnie mijały pod jednym jedynym znakiem — czyli E3 2018. Można śmiało stwierdzić, że Microsoft zdominował tegoroczną edycję tego wydarzenia, w czym największy udział miał nie kto inny, a nasza duma narodowa czyli studio CD Projekt RED.

To był tydzień z Microsoft!

Miało być hucznie i rzeczywiście tak było. Microsoft zapewniał już od kilku miesięcy, że jego tegoroczna konferencja na E3 przebije wszystkie poprzednie. Zaprezentowano wiele nowych tytułów na wyłączność dla Xbox One, kilka światowych premier a w tym tą jedną, najważniejszą — pojawił się pierwszy pełny trailer Cyberpunk 2077. Do tego w jakim spektakularnym stylu, jakiego nikt się nie spodziewał! To oczywiście nie wszystko, bo w tym odcinku poza E3, wspominamy również o Surface Phone, Surface Pro 6 oraz o Office 2019. Więc jak zwykle serdecznie zapraszamy do oglądania!

Przygotowujemy również zupełnie nową formę programu, którą zaprezentujemy Wam już niedługo. Więc zostańcie z Nami, a aby nic Wam na pewno nie umknęło, warto nas śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na Twitterze.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kRZYUqMpNd0

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor