Podgląd zdjęć przed wysłaniem w Skype dla Windows 10

Podgląd zdjęć przed wysłaniem w Skype dla Windows 10

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:50
18.03.2019
466 wyświetleń

Skype w wersji 8 wzbudził na początku wiele kontrowersji, ale z biegiem czasu jest coraz lepiej. Widzimy to po ilościach dodawanych funkcji, także tych multimedialnych i także w przeglądarce. Dziś powiemy sobie więcej o niewielkiej, ale bardzo praktycznej zmianie, która dotyczy widoczności zdjęć i innych plików, które wysyłamy.

Jesteśmy podekscytowani, ogłaszając, że macie teraz możliwość podglądu zdjęć i plików, które chcecie udostępnić, przed ich wysłaniem! Kiedy zaznaczacie plik albo zdjęcie, którymi chcecie się podzielić, najpierw zostaną one dodane do pola wiadomości, byście mogli na nie zerknąć i upewnić się, że tylko właściwe pliki albo zdjęcia zostaną wysłane. Będziecie też mogli dołączyć do nich szybką wiadomość albo opis i wysłać to razem.
– The Skype Team

Jak widzimy, nie jest to jakaś kolosalna zmiana, ale pozwoli nam oszczędzić nerwów i upewnić się, że wysyłamy tylko te zdjęcia i pliki, które naprawdę chcemy wysłać. W polu wiadomości już po wstępnej selekcji wygląda to bowiem inaczej niż w okienku dialogowym Eksploratora, gdzie można zagubić się w gąszczu podobnych albo podobnie nazywających się plików.

Skype

Podgląd multimediów i plików trafił do Skype Preview w wersji 8.42.76.37 na Windows, Mac i Linux, zarówno w wersji z Microsoft Store, jak i desktopowej. Microsoft dodaje, że niebawem podobne doświadczenie wejdzie też na telefony.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-preview-previews-for-media-files-now/551e2434-c103-45ee-a63b-2cf5e198db14

Polecamy również w kategorii Skype