Połączenia grupowe do 50 osób w Skype v8

Połączenia grupowe do 50 osób w Skype v8

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
21:46
14.03.2019
311 wyświetlenie

Przez ostatnie lata Skype stracił trochę na popularności, ale jeśli nadal znacie 50 osób, które z niego korzystają, możecie urządzić wspólną imprezę. Począwszy od wersji 8.41.76.62, na ten moment dostępnej tylko dla Skype Insiderów, w połączeniach grupowych może brać udział nawet 50 osób jednocześnie. Wcześniejszy limit wynosił 25 osób.

Oprócz podwojenia maksymalnej liczby uczestników połączenia Microsoft zmienił też sposób powiadamiania o połączeniach. Kiedy rozpoczniemy połączenie dla tak dużej grupy, Skype wyśle zwykłe powiadomienia i nie będzie dzwonił do wszystkich uczestników, by nie przeszkadzać tym, którzy nie mogą dołączyć. Aktualizacja ta wprowadza również do połączeń z dużymi grupami przyciski dźwięku i wideo.

Skype

Choć zmienił się sposób powiadamiania, wciąż mamy możliwość dzwonienia do wszystkich zaproszonych w mniejszych grupach. Jest to jednak czynność opcjonalna. Jeśli grupa nie będzie "za duża, by dzwonić" do wszystkich, na ekranie pojawi się przycisk, który umożliwia zadzwonienie już po rozpoczęciu połączenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-insider-preview-introducing-calling-for-up/c0035a81-304c-424a-a37d-c6d45e605852

Polecamy również w kategorii Skype