Menu kategorii
 • Poczta, Kalendarz, Osoby i inne aplikacje w Outlook zmieniają domyślne położenie

  Poczta, Kalendarz, Osoby i inne aplikacje w Outlook zmieniają domyślne położenie

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  16:49
  11.08.2022
  872 wyświetlenia

  Lokalizacja aplikacji wewnątrz Outlooka zmienia się z dołu na lewą stronę okna. Użytkownicy klienta poczty w Current Channel mogą przełączyć się na ten nowy widok od marca tego roku. Wkrótce stanie się to domyślnym doświadczeniem dla aplikacji Poczta, Kalendarz, Osoby, To Do, Zadania i innych, począwszy od wersji 2007 w Current Channel.

  Wcześniej aplikacje wewnątrz Outlooka znajdowały się w lewym dolnym rogu, umieszczone w poziomym rzędzie obok siebie. Nowy układ jest pionowy. To panel aplikacji przy lewej krawędzi okna. Dzięki tej zmianie poszczególne aplikacje bardziej się wyróżniają na tle innych elementów Outlooka. Układ ten jest ponadto bardziej zgodny z aplikacją Office i innymi aplikacjami pakietu Microsoft 365.

  Outlooka

  Ta aktualizacja zapewnia spójne doświadczenie w Outlook, Teams i Office.com w kwestii przełączania aplikacji i tworzy miejsce w UI dla większej liczby aplikacji integrujących się z Outlookiem — wyjaśnia Abdias Ruiz z Microsoft. Warto zauważyć, że pionowy panel rzeczywiście dysponuje większą ilością miejsca na dodatkowe aplikacje niż niewielkie, poziome menu sprzed tej zmiany. Panel boczny można łatwo spersonalizować i przypiąć do niego często używane aplikacje, takie jak To Do, Yammer, Bookings, Word, Excel czy PowerPoint.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/outlook-global-customer-service/new-location-for-the-mail-calendar-people-and-other-modules/ba-p/3596278

  Polecamy również w kategorii Outlook