Photosynth dla Windows Phone 8 za kilka tygodni

Photosynth dla Windows Phone 8 za kilka tygodni

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
18:04
15.01.2013
2280 wyświetleń

Photosynth, aplikacja pozwalająca na tworzenie trójwymiarowej panoramy z kolekcji zdjęć, ma zostać udostępniona dla użytkowników smartfonów z systemem Windows Phone 8 już za kilka tygodni.

Do tej pory Photosynth dostępny był dla użytkowników Windows Phone 7.5. Co ciekawe, jest to jedna z bardziej popularnych aplikacji przygotowanych na ten system. Niestety, właściciele najnowszych telefonów z Windows Phone 8 nie mogą z niej korzystać, gdyż należy ona do grona aplikacji, które nie są kompatybilne z nowym systemem. Dla wszystkich miłośników tego programu mamy jednak dobrą wiadomość. Zespół odpowiedzialny za Photosynth ogłosił, że problemy dotyczące sterowników na kilku ważniejszych modelach telefonów, które odsunęły w czasie premierę nowej wersji programu, zostały w większości zażegnane, a sama aplikacja powinna być dostępna w przeciągu kilku tygodni.

Photosynth, poza systemem Windows Phone 7.5, jest także dostępny na urządzeniach pracujących pod kontrolą iOS, z dodatkową optymalizacją dla telefonów iPhone 5. Użytkownicy komputerów stacjonarnych również mogą tworzyć trójwymiarowe panoramy, korzystając z edytora Image Composite Editor od Microsoft Research.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.wp7connect.com/2013/01/15/photosynth-team-windows-phone-8-version-should-be-weeks-away/

Polecamy również w kategorii Windows Phone