Menu kategorii
 • Pakiet Office Standard 2007

  Pakiet Office Standard 2007

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  14.05.2006
  25111 wyświetlenie

  Pakiet Office Standard 2007 zapewnia użytkownikom pracującym w domu oraz w małych przedsiębiorstwach zainteresowanym wzrostem wydajności, podstawowe narzędzia niezbędne do szybkiego i łatwego wykonywania prac biurowych.

  Zmiany w interfejsach oprogramowania pakietu Microsoft Office Standard 2007 obejmują ulepszenia menu i pasków narzędzi w programie Microsoft Office Excel 2007. Mało wygodne listy rozwijane zostały zastąpione przez elementy interfejsu nazywane wstążkami. Dzięki nim w obrębie osobnych kart organizowane są najczęściej używane polecenia i przyciski. Dostępne karty mogą zawierać przykładowo funkcje dotyczące arkusza kalkulacyjnego, wstawiania elementów oraz ustalania układu strony.

  Przeprojektowane menu są również uzależnione od kontekstu, co oznacza, że zmieniają się w zależności od wykonywanej czynności. Na przykład w trakcie formatowania wykresu widoczne są odpowiednie narzędzia związane z wykresami.

  Większość użytkowników w domu lub w małych firmach wykorzystuje niewielki procent funkcji dostępnych w programach systemu Microsoft Office. Ponieważ paski narzędzi oraz menu zostały zorientowane na wyniki, korzystając z pakietu Office Standard 2007 użytkownicy uzyskują dostęp do zestawu kart poleceń zamiast rozwijanych menu znanych z poprzednich wersji programów. Najczęściej używane funkcje, które były trudno dostępne w interfejsie użytkownika, są teraz gotowe do natychmiastowego użycia. Dostęp do właściwych narzędzi jest zapewniany w momencie, kiedy są potrzebne. Jest to pomocne w szybszej nauce i łatwiejszym uzyskiwaniu lepszych wyników.

  Pakiet Microsoft Office Standard 2007 wprowadza ulepszone menu oraz narzędzia, aby umożliwić tworzenie dokumentów szybciej, łatwiej i w bardziej intuicyjny sposób. Zredukuj czas i stres związany z poznawaniem nowego oprogramowania dzięki menu i poleceniom prezentującym odpowiednie narzędzia w odpowiednim momencie. Programy z pakietu Office Standard 2007 są łatwiejsze w użyciu dzięki ulepszonemu systemowi pomocy, który zapewnia wskazówki oraz udostępnia łącza do potrzebnych informacji w programach Microsoft Office lub w Internecie.

  Pakiet Office Standard 2007 zawiera starannie przygotowane ustawienia dla list wypunktowanych, opcji numerowania oraz tabel, co pozwala na łatwiejsze formatowanie dokumentów w programie Word. Nowe style zapewniają spójny wygląd dokumentów tworzonych w programach Word 2007, Excel 2007 oraz PowerPoint 2007. Pozwala to na efektywną pracę z wykorzystaniem najczęściej używanych programów.

  Programy wchodzące w skład pakietu:

  • Word 2007
  • Excel 2007
  • Outlook 2007
  • PowerPoint 2007


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Wersje Office 2007