Menu kategorii
 • Outlook już dostępny jako rozszerzenie dla Microsoft Edge

  Outlook już dostępny jako rozszerzenie dla Microsoft Edge

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:49
  23.06.2021
  1935 wyświetleń

  Outlook jest dostępny na wielu platformach, wliczając w to aplikacje na przeglądarki, iOS i Androida. Dziś z kolei, praktycznie bez rozgłosu, Microsoft udostępnił nową implementację klienta poczty. Tym razem jest to rozszerzenie dla przeglądarki Edge, obecnie dostępne publicznie w wersji Preview. Rozszerzenie pozwala korzystać z Outlooka bez potrzeby otwierania jego osobnej karty albo aplikacji.

  Dzięki temu, że rozszerzenie ma swój przycisk i wysuwane menu obok paska adresu, to zasadniczo umożliwia korzystanie z Outlooka na dowolnej karcie przeglądarki — bez otwierania nowego okna ani przechodzenia na inną kartę. Po zalogowaniu się rozszerzenie zapewni nam wgląd w wiadomości e-mail, kalendarz, kontakty i zadania.

  Wysyłaj i odbieraj wiadomości e-mail, zarządzaj kalendarzem, zadaniami i nie tylko bez otwierania nowej karty.

  Rozszerzenie przeglądarki programu Microsoft Outlook zapewnia możliwości obsługi poczty, kalendarza, kontaktów i zadań przy użyciu ikony w przeglądarce Microsoft Edge. Szybko uzyskaj dostęp do konta służbowego programu Outlook bądź konta usługi Outlook.com lub Hotmail bez przełączania się na inną kartę lub aplikację.

  Najważniejsze funkcje rozszerzenia to dostęp do kont służbowych i osobistych, zarządzanie, czytanie i wysyłanie wiadomości, dostarczanie powiadomień o nowych wiadomościach, tworzenie, wyświetlanie i dołączanie do wydarzeń, zarządzanie, tworzenie i śledzenie zadań oraz zarządzanie kontaktami.

  Należy pamiętać, że rozszerzenie Microsoft Outlook można pobrać tylko na Microsoft Edge i nie jest kompatybilne z innymi przeglądarkami, takimi jak Google Chrome. Rozszerzenie jest dostępne za darmo na stronie dodatków programu Edge.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://microsoftedge.microsoft.com/addons/detail/microsoft-outlook/kkpalkknhlklpbflpcpkepmmbnmfailf

  Polecamy również w kategorii Outlook