Menu kategorii
 • Nowe ikony dostrzeżone w aplikacjach Office UWP

  Nowe ikony dostrzeżone w aplikacjach Office UWP

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  22:08
  24.04.2019
  817 wyświetleń

  Pod koniec listopada Microsoft zaprezentował nowy zestaw ikon dla aplikacji Office z zapowiedzią, że zostanie oddany do użytku na początku bieżącego roku. Jako że mamy do czynienia z wieloma wydaniami Office na różnych platformach, a nowe ikony udostępniane są falami, nie wszyscy mogą je z automatu zobaczyć, a czasem równocześnie widzimy stare i nowe ikony obok siebie lub też nowe ikony wewnątrz aplikacji, a stare w Windows.

  W ostatnich miesiącach nowe ikony pojawiły się na stronie i w aplikacji Office, na komputerach Mac, Androidzie, iOS, a niedawne raporty mówią też o aplikacjach Office Insider. Niestety, nie ma w tym wszystkim jeszcze stuprocentowej spójności, ale to tylko kwestia czasu. Tymczasem na trop nowych ikon w aplikacjach UWP (Word Mobile, PowerPoint Mobile, Excel Mobile w wersjach 16001.11623.20000.0) wpadł włoski portal Aggiornamenti Lumia:

  Office Insider

  W zasadzie to nic nowego - ikony są dokładnie takie same, jak te zaprezentowane pół roku temu. Jest to po prostu kolejne miejsce, w którym ikony te miały się pojawić. Co do niespójności - nie są one natomiast widoczne w samym Microsoft Store. Według włoskiego portalu po fazie testów w programie Office Insider nowe ikony powinny stać się publicznie dostępne już niedługo.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/new-office-icons-make-their-way-to-microsofts-office-uwp-apps/

  Polecamy również w kategorii Office