Menu kategorii
 • Nowe ikony Fluent Design trafiają powoli do Outlooka w przeglądarce

  Nowe ikony Fluent Design trafiają powoli do Outlooka w przeglądarce

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  08:27
  26.08.2019
  657 wyświetleń

  Microsoft w zaskakująco ślimaczym tempie wprowadza nowe ikony Fluent design we wszystkie zakamarki swojego ekosystemu. Fakt, tych zakamarków jest całkiem sporo, ale trudno nie odnieść wrażenia, że proces ten mógłby postępować nieco szybciej. Nowe ikony pojawiają się zarówno w systemie Windows 10, jak i również w poszczególnych aplikacjach Microsoftu na różnych platformach (macOS, Android, iOS). Oczywiście możemy je także zobaczyć w elementach pakietu Office.

  Gigant zaczął udostępniać właśnie nowe ikony w Outlooku on the web, czyli przeglądarkowym kliencie pocztowym. Ikony pojawiły się w menu głównym, z którego możemy przejść do innych usług Microsoftu, takich jak OneDrive, Word czy Skype. To jednak nie wszystkie zmiany, jakie pojawią się w Outlooku. Poza ikonami wprowadzono niewielkie usprawnienia i modyfikacje interfejsu. Zauważyć można na przykład nowy wygląd przycisku Nowa wiadomość, który teraz otrzymał czarne tło i stracił znak plusa.

  Nie zdziwcie się jednak, jeśli jeszcze nie zobaczyliście nowych ikon w tym miejscu. Zmiany są udostępniane falami i nie każdy użytkownik zauważy je w tym samym momencie. Wszyscy powinni otrzymać nowe zestawy ikon w Outlooku jeszcze przed końcem miesiąca.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-outlook-on-the-web-is-now-getting-the-new-fluent-designed-based-icons-and-more/

  Polecamy również w kategorii Outlook