Menu kategorii
 • Oto nowe ikony aplikacji Poczta i Kalendarz w Windows 10

  Oto nowe ikony aplikacji Poczta i Kalendarz w Windows 10

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  14:34
  19.08.2019
  1331 wyświetlenie

  Microsoft jest w trakcie wdrażania nowych ikon w Windows 10 oraz pakiecie Office. Proces ten postępuje zadziwiająco powoli i chwilowo panuje tutaj mały miszmasz. Stopniowo, aplikacja po aplikacji, gigant udostępnia nowe ikony, a dziś pojawiły się pierwsze przecieki na temat nowego wyglądu ikonek aplikacji Poczta i Kalendarz w Windows 10. Do tej pory płaskie i jednokolorowe, nowe ikony zgodne są z Fluent Design i nabrały koloru oraz przestrzeni.

  Poczta Kalendarz nowe ikony

  Nowe ikony wspomnianych aplikacji są utrzymane w niebieskiej kolorystyce. O ile ikona Poczty to nadal wyraźnie koperta, o tyle Kalendarz nie jest aż tak jasny w interpretacji. W połączeniu z nazwą wszystko wydaje się spójne, ale sama ikona może powodować nieco zamieszania. Tak czy inaczej, są one o wiele ładniejsze i warto to docenić. Windows 10 staje się piękniejszy i nabiera życia. Do tej pory był strasznie surowy i Microsoft stara się ten stan rzeczy zmienić. Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy te ikony zostaną wdrożone.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-to-release-a-new-icon-for-mail-and-calendar-app-and-this-is-what-it-looks-like/

  Polecamy również w kategorii Windows 10