Nowe funkcje w Skype dla Windows Phone

Nowe funkcje w Skype dla Windows Phone

 Marcin Paradowski
Marcin Paradowski
21:52
12.09.2014
0 komentarzy
2052 wyświetlenia

Nie dalej jak miesiąc temu pojawiła się aktualizacja Skype dla Windows Phone, dzięki której możliwe jest wysyłanie i odbieranie zdjęć, a 10 września 2014 roku pojawiła się kolejna. A oto szczegółowe informacje w co niej znajdziemy.

W wersji 2.22, możemy udostępnić rozmówcy naszą lokalizację jednym dotknięciem ekranu. Aby to zrobić wystarczy w oknie rozmowy dotknąć przycisk dodaj + i z listy opcji wybieramy udostępnij lokalizację. Należy chwilkę odczekać, aż system określi nasze położenie i naniesie jej na mapy Bing.

Skype w Windows Phone 8.1

Kontrola powiadomień – aby włączyć powiadomienia dla rozmowy z wybraną osobą, należy dotknąć dolnej części okna rozmowy, oznaczonej wielokropkiem () by rozwinąć listę opcji, a następnie wybrać z niej powiadomienia. Pojawi się wówczas na ekranie przełącznik pozwalający włączyć/wyłączyć powiadomienia dla wybranego kontaktu.

Zapisywanie zdjęć – aby zapisać zdjęcie jakie otrzymaliśmy od naszego rozmówcy, należy dotknąć ekranu w obszarze zdjęcia by je powiększyć, a następnie z dolnego menu wybieramy przycisk oznaczony wielokropkiem () i z listy opcji wybieramy zapisz zdjęcie. Tak zapisane zdjęcie zostanie umieszczone w albumie zapisane zdjęcia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://winsupersite.com/windows-phone/skype-windows-phone-updated-location-sharing

Polecamy również w kategorii Sklep Windows Phone

Komentarze

Skomentuj

Autor