Nowe awatary Xbox trafiają do Xbox Insider

Nowe awatary Xbox trafiają do Xbox Insider

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:06
19.06.2018
1 komentarz
726 wyświetleń

Zapowiadanie już od wielu miesięcy całkowicie nowe awatary Xbox, trafią wreszcie do użytkowników, którzy partycypują w programie Xbox Insider. Zgodnie z tym, co zapowiedział Larry Hryb, nowy edytor awatarów będzie dostępny już od dziś. Został on całkowicie przebudowany, zapewnia o wiele większe możliwości personalizacji, a co najciekawsze, uwzględnia również potrzeby osób niepełnosprawnych.

Nowe awatary Xbox

Będą one trafiać do kolejnych kręgów testowych Xbox Insider w najbliższych tygodniach. Są o wiele ładniejsze od swoich poprzedników i jak już wspomniano, umożliwiają dostosowanie swojego awatara w najdrobniejszych szczegółach. Awatary będą występować z nowymi opcjami budowy ciała, ubraniami i rekwizytami. Dodatkowo nowy edytor uwzględnia takie elementy jak wózek inwalidzki czy protezy kończyn. Jest to ukłon w stronę osób niepełnosprawnych, które również chcą mieć swoją prawidłową reprezentację w awatarach Xbox. Do tej pory, w ich obecnej formie, sens istnienia awatarów był często kwestionowany i nie cieszyły się one sporą popularnością. Był to w zasadzie całkiem zbędny dodatek. Jednak jego nowa forma może obrócić sytuację o 180 stopni. Taka przebudowa systemu awatarów była potrzebna już od dawna, a Microsoft zapowiadał jej wprowadzenie jeszcze w zeszłym roku. Lecz do tej pory nie udało się tego zrobić.

Trzeba pamiętać, że edytor jest obecnie w wersji Beta, więc może zawierać szereg błędów. Po pomyślnym przejściu testów w programie Xbox Insider i wyeliminowaniu wszystkich problemów, nowe awatary trafią do wszystkich użytkowników konsoli. Czy skorzystacie z nowych opcji awatarów? Czy do tej pory korzystaliście z obecnego edytora? Dajcie znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/new-avatars-now-available-xbox-insiders

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

  • Archer 19:51 19.06.2018

    Ja mimo że nie mam konsoli staranie podoba mi się ta możliwość tworzenia awatara. Aktualnie mam awatara tylko i wyłącznie z poziomu aplikacji mobilnej lub PC. Dlatego nie mogę się aktualnie doczekać odświeżonych możliwości. Mam nadzieję że będzie dużo opcji dostosowania awatara.

Skomentuj

Autor