Menu kategorii
 • November 2019 Update dostępny dla każdego, kto sprawdzi dostępność aktualizacji

  November 2019 Update dostępny dla każdego, kto sprawdzi dostępność aktualizacji

   Wojciech Błachno
  Wojciech Błachno
  09:09
  22.01.2020
  1333 wyświetlenia

  Mamy już ostatni tydzień stycznia, a wielu użytkowników Windows 10 nadal nie otrzymało listopadowej aktualizacji Windows 10. Jest to planowe działanie i nie trzeba się tym zbytnio martwić. Microsoft nauczył się na swoich własnych błędach, że pośpiech nie jest najlepszym doradcą i lepiej zrobić coś powoli, ale dokładnie. Dlatego też adaptacja wersji 1909 została rozciągnięta w czasie, by zapewnić możliwie najpłynniejszy i niezawodny proces aktualizacji. Dziś Microsoft poinformował, że November 2019 Update jest już dostępny dla każdego użytkownika Windows 10, który ręcznie sprawdzi dostępność aktualizacji w Windows Update.

  Dostępność aktualizacji możecie sprawdzić, przechodząc do Ustawień systemowych - Aktualizacje i zabezpieczenia, a następnie klikając przycisk Sprawdź aktualizację. Bardzo możliwe, że system już będzie gotów do jej pobrania i wyświetli dostępność nowych aktualizacji opcjonalnych "Aktualizacja funkcji dla systemu Windows 10, wersja 1909".

  November Update

  W ramach drobnego przypomnienia, jesienna aktualizacja zeszłego roku nie była niczym wyjątkowym i jeśli jeszcze jej nie otrzymaliście, to nie ma w zasadzie na co czekać. 19H2 było zaledwie uzupełnieniem May 2019 Update i nie wprowadzał niczego rewolucyjnego. Ten wzorzec może przyjąć się na stałe i od tej pory Microsoft będzie udostępniać tylko jedną dużą aktualizację funkcjonalną na rok, a następnie uzupełni ją w niezbędne poprawki.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/windows-10-november-2019-update-is-now-available-for-all-users-who-manually-check-for-updates

  Polecamy również w kategorii Windows 10