Menu kategorii
 • Nie użyjesz już w domu służbowego Office 2019

  Nie użyjesz już w domu służbowego Office 2019

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  23:49
  12.08.2019
  7584 wyświetlenia

  Microsoft wprowadził znaczące zmiany do swojego Programu użytkowania w domu (Home Use Program), który pozwala pracownikom firm z licencjami Software Assurance używać tych samych programów Office w swoich domach. Program przestał obejmować Office 2019 i zamiast tego proponuje klientom używanie Office 365 Home i Personal.

  Firma Microsoft aktualizuje Program użytkowania w domu, aby oferować rabaty na najnowsze i najbardziej aktualne produkty, takie jak usługa Office 365, która jest zawsze aktualizowana o wersje premium aplikacji pakietu Office na wszystkich Twoich urządzeniach. Pakiety Office Professional Plus 2019 i Office Home and Business 2019 nie są już dostępne w ofercie programu Program użytkowania w domu.

  Decyzję tę poprzedza rozwinięcie programu Software Assurance, który od wiosny tego roku oferuje konsumenckie wersje Office 365, ale też Office 2019, po obniżonych cenach.

  Klienci, którzy zakupili już Office 2019 poprzez Programu użytkowania w domu, wciąż będą mogli skorzystać z rabatu na Office 365. Jeśli natomiast posiadają już subskrypcje Office 365 Home lub Personal, zakup poprzez Program użytkowania w domu przedłuży ją po obniżonej cenie, nawet jeśli odejdą oni z firmy. Więcej informacji znaleźć można na stronie często zadawanych pytań - link znajdziecie poniżej.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/home-use-program/frequently-asked-questions

  Polecamy również w kategorii Office 2019