Najlepsze życzenia świąteczne od redakcji CentrumXP!

Najlepsze życzenia świąteczne od redakcji CentrumXP!

 CentrumXP
CentrumXP
09:00
24.12.2020
1826 wyświetleń

Drodzy czytelnicy CentrumXP! Mimo że kolejny rok z rzędu święta nie są tak białe, jakbyśmy tego oczekiwali, a za nami pokręcony rok, który z wyjątkowego powodu zapisze się w historii, to na szczęście świąteczny klimat nie ustępuje i dopisuje również w roku 2020. Już jutro wielu z nas zasiądzie do świątecznego stołu i właśnie z tej okazji cała nasza redakcja CentrumXP życzy Wam zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych.

Jeżeli z powodu zaistniałych warunków nie możecie spotkać się z bliskimi osobiście, to życzymy Wam, abyście przynajmniej mogli połączyć się przez Skype'a i Teams! Mamy też nadzieję, że spełnią się wszystkie Wasze najskrytsze marzenia, a już na pewno te związane ze światem Microsoftu! Może pod choinką znajdziecie nowego Xboksa, tablet Surface albo Microsoft Flight Simulator?

By podsumować cały ten mijający nieubłaganie rok, przygotowujemy dla Was — podobnie jak w ostatnich latach — specjalny artykuł. Już za kilka dni pojawi się nasze podsumowanie 2020 roku!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii CentrumXP