Na onex.store czekają na Was wieczyste licencje Microsoft w nowym modelu licencjonowania!

Na onex.store czekają na Was wieczyste licencje Microsoft w nowym modelu licencjonowania!

 CentrumXP
CentrumXP
12:16
21.01.2021
1746 wyświetleń

Wraz z nowym rokiem Microsoft postanowił uprościć model licencjonowania oprogramowania zarówno serwerowego, jak i użytkowego. I tak od kilku dni w ofercie naszego sklepu onex.store znajdziecie dziesiątki licencji, począwszy od Office 2019, poszczególnych aplikacji desktopowych (takich jak Word, Excel, PowerPoint), po rozwiązania stricte dla serwerów: Windows Server 2019, SQL Server czy Project Server.

Office 2019 licencje wieczyste Microsoft

Nowy model docelowo zastąpi tradycyjny program licencji otwartych (znanych jako Open lub MOLP) i ujednolici zakup oprogramowania. Z kolei w odróżnieniu od licencji czasowych CSP, wieczyste licencje CSP, jak sama nazwa wskazuje, są dożywotnie. Zakupu dokonujemy raz, a oprogramowanie zostaje z nami na zawsze.

Niewątpliwą zaletą tego modelu jest maksymalne uproszczenie zakupu — bez wymagań punktowych i bez podpisywania dodatkowych umów (oprócz Microsoft Customer Agreement). Ponadto klienci mogą liczyć na dowolność zakupu licencji, błyskawiczną realizację zamówienia i sprawniejszą obsługę przez nasz dział obsługi klienta.

sklep onex.store licencje wieczyste Microsoft

Co według nas najważniejsze — ceny na wieczyste licencje CSP są bardzo atrakcyjne, a zarządzanie licencjami odbywa się poprzez portal administracyjny Microsoft 365. Taniej, szybciej i łatwiej! A wszystko to znajdziecie w sklepie onex.store.

Aktualnie w ofercie wieczystych licencji CSP znajdziecie:


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl/oprogramowanie/wieczyste-licencje-microsoft/

Polecamy również w kategorii onex.store