Microsoft odwołuje wszystkie wydarzenia do lipca 2021 roku

Microsoft odwołuje wszystkie wydarzenia do lipca 2021 roku

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
11:28
07.04.2020
1622 wyświetlenia

Praktycznie wszystkie wydarzenia zaplanowane na najbliższe miesiące, w których ludzie mogą spotkać się twarzą w twarz, zostały odwołane. Dotyczy to także największych konferencji Microsoftu w tym roku. Gigant zdołał już odwołać wszystkie zaplanowane na ten rok konferencje, w tym Build, Inspire i Ignite, i zastąpić je eventami wirtualnymi. Istniały przy tym plotki, że odwołane będą także wydarzenia w całej pierwszej połowie przyszłego roku. Choć brzmiało to trochę nieprawdopodobnie, okazało się prawdą.

Jeśli oczekiwaliście, że świat powróci do "normalności" po świętach, a przynajmniej do końca tego roku, to niestety, nic z tego... Przynajmniej jeśli chodzi o wiele wydarzeń. W notce wysłanej MVPs przez Microsoft czytamy:

W świetle wyzwań prezentowanych przez Covid-19 Microsoft dokładnie monitoruje rozwój globalnej sytuacji i rewiduje obejmującą całą firmę strategię dotyczącą wydarzeń personalnych. Jako firma Microsoft podjął decyzję, by przejść ze wszystkimi wewnętrznymi i zewnętrznymi wydarzeniami do formy digital-first aż do lipca 2021. Obejmie to przyszły MVP & RD Summit, który obecnie jest zaplanowany na 28 marca — 2 kwietnia 2021. Będziemy dalej szacować sytuację i oczekiwać możliwości osobistego spotkania, gdy sytuacja na to pozwoli.

Jako że Microsoft wspomina o wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeniach, to wygląda na to, że nie wystąpi na E3 2021 zaplanowanym na 9-11 czerwca. W przyszłym roku po raz drugi z rzędu nie odbędzie się też Microsoft Build jako tradycyjne wydarzenie. Nie wiadomo, czy inne firmy pójdą śladem giganta z Redmond. Być może nie będą miały innego wyboru.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/forget-about-getting-back-to-normal-by-easter-microsoft-cancel-all-physical-events-till-july-2021/

Polecamy również w kategorii Microsoft