Menu kategorii
 • Microsoft i Meta (Facebook) ogłaszają integrację Teams z Workplace

  Microsoft i Meta (Facebook) ogłaszają integrację Teams z Workplace

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:59
  10.11.2021
  1885 wyświetleń

  Microsoft i Meta (dawniej Facebook) ogłosili dziś nową integrację Workplace z Microsoft Teams. Jej celem jest ułatwienie docierania do pracowników i wzrost ich zaangażowania. Dzięki tej integracji można już udostępniać ważne informacje z Workplace w Teams, a od przyszłego roku możliwy też będzie streaming spotkań Teams do Workplace.

  Integracja obu platform ma pomóc firmom, które używają zarówno Workplace, jak i Teams, w łatwiejszej komunikacji z pracownikami. Z kolei pracownikom pozwoli uzyskiwać dostęp do zawartości Workplace wewnątrz Teams — bez potrzeby przełączania się między tymi dwoma aplikacjami. Jeszcze bardziej ułatwi to pracownikom pozostawanie na bieżąco z ważnymi informacjami i otworzy więcej możliwości dla feedbacku i zaangażowania na skalę całej firmy — informuje Ujjwal Singh z grupy Workplace w Meta.

  Jedną z rzeczy, których nauczyłem się podczas pandemii, jest to, że firmy nie polegają tylko na jednym narzędziu, by wykonywać zadania, dlatego naszą odpowiedzialnością jako liderów w tej przestrzeni jest to, aby zapewnić, że te narzędzia, których używają, integrują się i współpracują ze sobą.
  — Jeff Teper, CVP Product & Engineering w Microsoft Teams

  W 2022 roku ma też zostać dodana możliwość strumieniowania spotkań Microsoft Teams do grup Workplace. Pozwoli to pracownikom oglądać spotkania na żywo niezależnie od aplikacji, której używają, a także nadrabiać zaległości poprzez oglądanie nagrań spotkań Teams w Workplace.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.workplace.com/blog/workplace-and-microsoft-teams

  Polecamy również w kategorii Teams