Microsoft i IT.integro dla sektora life sciences

Microsoft i IT.integro dla sektora life sciences

 Adam Stępień
Adam Stępień
00:00
18.09.2006
2714 wyświetlenia
Partner Microsoft, firma IT.integro wprowadza na polski rynek rozwiązanie „Life Sciences”, oparte o system klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV. „Life Sciences” to kompleksowy system informatyczny, dedykowany przedsiębiorstwom z sektora biotechnologii, zajmujących się badaniami, produkcją farmaceutyków, zaawansowanych technologicznie kosmetyków i aparatury medycznej. Rozwiązanie wyposażono w szereg funkcjonalności przygotowanych z myślą o potrzebach firm z tego sektora. System jest dostępny w polskiej wersji językowej i posiada certyfikat zgodności z Ustawą o rachunkowości. Polska premiera rozwiązania odbędzie się 13 października br. podczas organizowanej przez Microsoft konferencji dla firm z sektora life sciences.

„Wprowadzanie zmian i innowacji leży w naturze dziedziny life sciences, która obejmuje najbardziej dynamicznie rozwijające się branże, poczynając od biotechnologicznej i ochrony zdrowia, na kosmetycznej i farmaceutycznej kończąc. W tych dziedzinach działalność badawcza krzyżuje się z działalnością biznesową, a efektem wyspecjalizowanych procesów naukowo-badawczych i produkcyjnych są produkty umożliwiające poprawę jakości życia. Dlatego potrzeby firm z tego sektora są specyficzne, a my – oferując rozwiązanie „Life Science” – staraliśmy się wyjść im naprzeciw” – powiedział Piotr Śledź, Prezes Zarządu IT.integro.

IT.integro jest pierwszym polskim partnerem, który znalazł się w elitarnym gronie kilkudziesięciu partnerów „Gold Certified” o kompetencjach Microsoft Business Solutions spośród ponad 4000 firm oferujących rozwiązania biznesowe Microsoft na całym świecie. Firma należy do wiodących integratorów systemów informatycznych w Polsce i specjalizuje się we wdrożeniach rozwiązań Microsoft Dynamics. IT.integro posiada biura w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Firma zatrudnia 60 wysokiej klasy specjalistów. Od lat buduje zespół konsultantów, których wiedza i doświadczenie pozwalają na prowadzenie zaawansowanych projektów informatycznych.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/poland/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu