Microsoft Whiteboard w nowej odsłonie na Windows i iOS

Microsoft Whiteboard w nowej odsłonie na Windows i iOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:08
29.10.2021
1618 wyświetleń

Microsoft ogłosił dostępność nowego Microsoft Whiteboard na Windows i iOS, który od dziś zaczął być automatycznie udostępniany w postaci aktualizacji poprzez Sklep. Odświeżona aplikacja na obu platformach oferuje ujednolicone doświadczenie użytkownika i design interfejsu niezależne od platformy.

Aktualizacja będzie automatycznie udostępniana poprzez Microsoft Store. Dostarczy ona też nowe funkcje Whiteboard, w tym 40+ nowych szablonów, kształtów i reakcji, rozszerzone funkcje wprowadzania odręcznego i nie tylko. Microsoft Whiteboard oferuje też dostęp i możliwość wstawiania ostatnich dokumentów z chmury OneDrive i kanałów Teams.

Microsoft Whiteboard

Szybko wprowadzaj pomysły i inspiracje, wstawiając dokumenty, takie jak pliki PowerPoint i PDF, aby rozpocząć burzę mózgów. Dodawaj adnotacje i iteruj wraz z możliwością wyboru poszczególnych albo wszystkich slajdów i stron. Użyj reakcji, aby wyrazić swoje przemyślenia na temat zawartości i dodaj Sticky Notes, aby dalej rozwijać pomysły — dodaje wydawca. Nowa wersja Whiteboard jest także dostępna w Microsoft Teams.

Whiteboard pozwala też wstawiać na tablicę wiele obrazów za jednym zamachem, a jego wersje na przeglądarki i urządzenia z Androidem obsługują już konto Microsoft (tak jak w aplikacjach na Windows i iOS). Microsoft Whiteboard na Windows i iOS pobierzemy bezpłatnie z Microsoft Store i Apple App Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-365-blog/new-microsoft-whiteboard-for-windows-and-ios-personal-account/ba-p/2892986

Polecamy również w kategorii Microsoft 365