Menu kategorii
 • Microsoft Teams z nową aplikacją mobilną Viva Connections

  Microsoft Teams z nową aplikacją mobilną Viva Connections

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:27
  21.09.2021
  1399 wyświetleń

  Microsoft ogłosił dzisiaj, że mobilne doświadczenie Viva Connections jest od dziś dostępne w Microsoft Teams w wersji Public Preview. Aplikacja mobilna została pokazana wcześniej w tym miesiącu. Pozwala ona pracownikom uzyskać dostęp do adekwatnych wiadomości, konwersacji i innych zasobów z SharePointa i Yammera.

  Nowoczesne organizacje potrzebują sposobów na połączenie swoich pracowników oraz licznych narzędzi i aplikacji, których używają, aby rozwijać swoją działalność. Na początku tego miesiąca ogłosiliśmy nowe doświadczenia, które pojawią się w Viva Connections. Dziś te doświadczenia są dostępne w publicznej wersji zapoznawczej. Viva Connections są teraz dostępne dla desktopów i urządzeń mobilnych poprzez sklep z aplikacjami Teams. Zainstaluj i spersonalizuj tę nową aplikację dla pracowników wewnątrz Microsoft Teams, postępując według wskazówek.
  — Brad McCabe, Microsoft

  Wersja mobilna Viva Connections zawiera karty tablicy, feedu i zasobów, łącząc te doświadczenia w spersonalizowaną i gotową do działania bazę dla pracowników. Po jej włączeniu aplikacja staje się dostępna dla użytkowników bezpośrednio w desktopowej i mobilnej aplikacji Microsoft Teams. Viva Connections jest jednym z doświadczeń wchodzących w skład platformy Microsoft Viva, ogłoszonej na początku tego roku.

  Viva Connections na PC

  Wydanie to zawiera również tablicę i feed w formie przeglądarkowej. Tablica ("Dashboard web part") pozwala pracownikom wyszukiwać przydatne zasoby i gotowe do działania zadania. Doświadczenie opiera się na kartach adaptacyjnych i SharePoint Framework. Feed ("Feed web part") to z kolei pojedynczy, spersonalizowany widok, gdzie pracownicy mogą eksplorować wiadomości i dołączać do konwersacji wewnątrz firmy. Łączy on ludzi i gromadzi trafne aktualności i dyskusje z usług Microsoft 365.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-viva-blog/viva-connections-public-preview-is-now-available/ba-p/2768541

  Polecamy również w kategorii Teams