Menu kategorii
Microsoft Office Word 2007

Microsoft Office Word 2007

 Microsoft
Microsoft
00:00
14.05.2006
168678 wyświetleń

Microsoft Office Word 2007 to program tworzenia dokumentów, który umożliwia użytkownikom opracowywanie i udostępnianie efektownie wyglądających dokumentów za pomocą bogatego zestawu narzędzi pisania oraz łatwego w użyciu interfejsu.

Z galerii programu Word 2007 można łatwo wybierać tekst, tabele, style graficzne, czcionki oraz nawet całe bloki najczęściej używanej zawartości.

W programie Word 2007 można przeznaczyć więcej czasu na pisanie zamiast na formatowanie. Nowy interfejs zorientowany na wyniki prezentuje narzędzia w czytelny i zorganizowany sposób, w momencie, kiedy są przydatne. Do wydajnego korzystania z programu Word 2007 przyczyniają się narzędzia bezpośredniego podglądu oraz predefiniowane galerie stylów, formatów tabel oraz innych rodzajów zawartości.

Program Microsoft Office Word 2007 łączy bogaty zestaw narzędzi pisania z łatwym w użyciu interfejsem, aby pomóc w tworzeniu i udostępnieniu dokumentów o profesjonalnym wyglądzie. Dzięki interfejsowi zorientowanemu na wyniki oraz nowym funkcjom tworzenia wykresów i diagramów (między innymi trójwymiarowych) można szybko i łatwo formatować dokumenty. Można również składać dokumenty na podstawie predefiniowanych galerii stron tytułowych, nagłówków i stopek. W wyniku tego dokumenty mają profesjonalny wygląd.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Składniki Office 2007