Microsoft Cloud for Financial Services z ogólną dostępnością od 1 listopada

Microsoft Cloud for Financial Services z ogólną dostępnością od 1 listopada

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:55
04.10.2021
1169 wyświetleń

Wcześniej w tym roku Microsoft ogłosił nową ofertę chmurową dla przemysłu, w której skład wchodzi Microsoft Cloud for Financial Services. Dziś gigant podał już oficjalną datę premiery nowej usługi nazywanej też "wyrzutnią dla innowacji i rozwoju". Sprawdźmy, co to dokładnie za oferta.

Microsoft Cloud for Financial Services będzie ogólnie dostępny od 1 listopada 2021 roku. Ta branżowa chmura wprowadza nowe możliwości, które uwalniają moc Microsoft Cloud, aby pomóc w innowacjach na rzecz odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Nasza chmura branżowa opiera się na ochronie prywatności, bezpieczeństwie i zgodności z przepisami w ekosystemie Microsoft i naszych partnerów oraz jest oparta na branżowym modelu danych, który umożliwia współdziałanie i innowacje. Ponadto udostępniamy nowe możliwości, które pomogą bankom detalicznym poprawić doświadczenia klientów i pracowników, a także zwiększyć lojalność i wzrost klientów.
— Bill Borden, CVP w Worldwide Financial Services, Microsoft

Microsoft Cloud for Financial Services integruje się z innymi produktami giganta, w tym Microsoft Azure, Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365 i Microsoft Power Platform. Główne jego cele to wspieranie innowacji i wzrostu, rozszerzanie doświadczeń klientów i pracowników, zwalczanie przestępczości finansowej, zarządzanie bezpieczeństwem i zgodnością oraz integracja z partnerami.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie Microsoft Cloud for Financial Services.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://cloudblogs.microsoft.com/industry-blog/financial-services/2021/10/04/microsoft-cloud-for-financial-services-accelerating-innovation-for-sustainable-growth/

Polecamy również w kategorii Microsoft Azure