Lumia 950 wkrótce także w edycji luksusowej

Lumia 950 wkrótce także w edycji luksusowej

Krzysztof Sulikowski
15:27
10.02.2016
1 komentarz
5337 wyświetleń

Włoski jubiler Damiani i Microsoft połączyli siły, by stworzyć limitowaną edycję Lumii 950. Sam telefon nie zmieni funkcjonalności - chodzi jedynie o wygląd. A ten przyciąga oko. Obudowa urządzenia zmieni się nie do poznania, a cały zestaw będzie sprzedawany w ekskluzywnym opakowaniu.

Projekt smartfona jest inspirowany kolekcją D. Side włoskiego jubilera. Tylna obudowa została pokryta białą skórą, a wokół aparatu osadzono dwa różowo-złote pierścienie. Na nich znajduje się 10 diamentów o szlifie brylantowym. Istnieje też druga wersja, w której wykorzystano czarną skórę i pierścienie z białego złota. Na dowód ekskluzywności telefonu na każdym egzemplarzu znajdue się różowa lub biała tabliczka z numerem limitowanej edycji od 1-99. Liczby nie kłamią - limitowana edycja Lumii 950 ukaże się w zaledwie 99 egzemplarzach.

Lumia 950

"Współpraca z Damiani jest festiwalem doskonałości, kreatywności i designu, biżuterii Damiani i technologii Microsoftu" - mówi Carlo Purassanta, dyrektor generalny Microsoft Italy. Specjalna edycja smartfonu zadebiutuje w rzymskich i mediolańskich butikach Damiani, a następnie pojawi się w innych sklepach. Prawdopodobnie nie przewiduje się sprzedaży poza regionem Włoch. Jaka będzie cena takiego luksusu? Wynosi ona 1950 euro (ok. 8670 zł). Za tę niebagatelną kwotę klient otrzyma smartfona, który może stać się klejnotem i przyciągać uwagę.

Jeśli nie mamy akurat ponad 8 tysięcy złotych na telefon z błyskotkami, możemy rozejrzeć się za innymi (i przede wszystkim tańszymi) opcjami personalizacji. Przykładowo, fińska firma Mozo ma w swoim portfolio zarówno skórzane, jak też imitujące skórę obudowy dla Lumii 950/950 XL. W ofercie znaleźliśmy też inne materiały syntetyczne, które mogą zastąpić polikarbonową obudowę oryginalnej Lumii. Z podobnych rozwiązań w świecie Windows Phone korzystał też inny włoski producent, NGM (New Generation Mobile), który w 2014 r. zaskoczył wszystkich modelem nawiązującym do słynnego Harleya-Davidsona. Smartfon wyposażono w chemicznie utwardzane, odporne na zarysowania szkło chroniące wyświetlacz, skórzane okrycie oraz eleganckie pudełko.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/damiani-and-microsoft-collaborate-to-create-1950-lumia-950

Polecamy również w kategorii Lumia

Komentarze

  • gosc 16:55 10.02.2016

    G zawsze będzie G niezależnie w co to zapakują !

Skomentuj

Autor