Kurs licencjonowania produktów deweloperskich Microsoft

Kurs licencjonowania produktów deweloperskich Microsoft

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
15:51
03.04.2012
0 komentarzy
2573 wyświetlenia

Firma Microsoft i Portal CentrumXP.pl zaprasza na nowy kurs, na którym zostaną omówione zasady licencjonowania produktów deweloperskich firmy Microsoft. Eksperci pokażą, na jakich zasadach można wykorzystywać je do użytku komercyjnego jak i własnego.

Odpowiadając na potrzeby klientów, zainteresowanych tematem licencjonowania produktów Microsoft zostały przygotowane dwie wersje kursu - zarówno na portalu Channel 9 w formie webcastów oraz na portalu MSDN, jako seria artykułów.

Na kursie licencjonowania, dostępnym w Portalu CentrumXP.pl w dziale Microsoft .NET, przedstawione zostaną produkty deweloperskie firmy Microsoft, sposoby ich wykorzystywania dla własnego użytku oraz w różnych zastosowaniach komercyjnych. W przystępny sposób, w formie webcastów, eksperci Microsoft wyjaśnią, w jaki sposób kupić konkretne produkty. Omówią także typy różnych licencji oraz rozwieją wątpliwości, w jaki sposób można z tych produktów korzystać, nie naruszając licencji.

W pierwszej części kursu, będzie można zapoznać się szerzej z produktami klienckimi i serwerowymi Visual Studio. Na kursie prezentowane będą możliwości licencyjne, korzystanie z produktu w procesie wytwarzania i testowania oprogramowania oraz sprzedaż rozwiązań wytwarzanych za pomocą Visual Studio.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.centrumxp.pl/dotNet/600,kategoria,Kurs-licencjonowania.aspx

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

Skomentuj

Autor