Kontroler bezprzewodowy Xbox w nowej edycji Phantom White

Kontroler bezprzewodowy Xbox w nowej edycji Phantom White

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:08
13.03.2019
403 wyświetlenia

W ubiegłym roku Microsoft wprowadził do swojej oferty znacznie kontroler Phantom Black, który charakteryzuje się półprzezroczystą obudową, dzięki czemu widoczna jest część wnętrza urządzenia. Konwencja najwyraźniej się przyjęła, bo właśnie padła zapowiedź jego brata-bliźniaka w odwróconej kolorystyce. Biała wersja półprzezroczystego kontrolera trafiła właśnie do przedsprzedaży - również w Polsce.

Uzbrój się w kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — Phantom White Special Edition, który wyróżnia się półprzezroczystą obudową w białym kolorze oraz teksturowanym uchwytem zwiększającym komfort obsługi. Zaprogramuj przyciski i podłącz dowolny zgodny zestaw słuchawkowy z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack. Dzięki technologii Bluetooth® możesz grać w swoje ulubione gry na komputerze i tablecie z Windows 10.
– Microsoft

Phantom White, choć utrzymany w bardziej neutralnej kolorystyce, również zdradza, co kryje wnętrze kontrolera. To niezła propozycja dla fanów elektroniki i półprzezroczystej estetyki, która swego czasu była znaczącym trendem, ale ostatnio przejawia się głównie w różnego typu edycjach limitowanych.

Kontroler znalazł się już w ofercie polskiego Microsoft Store, a jego cena w przedsprzedaży to 259 zł. Premierę zapowiedziano na 02.04.2019.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-wireless-controller-phantom-white-special-edition/8qfcr4t88xw7/

Polecamy również w kategorii Xbox One