Jeszcze łatwiejsze zarządzanie usługami w Microsoft Bookings

Jeszcze łatwiejsze zarządzanie usługami w Microsoft Bookings

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:46
19.01.2018
0 komentarzy
1198 wyświetleń

Jeśli działalność naszej firmy ma charakter usługowy, zapewne polega ona w dużej mierze na kontakcie z klientami. W takim przypadku bardzo ważnym aspektem jest perfekcyjna organizacja czasu, bowiem im lepiej nim zarządzamy, tym więcej zadowolonych klientów skorzysta z naszych usług. Aby nam to ułatwić, Microsoft przygotował specjalna aplikację o nazwie Bookings. Jej celem jest właśnie zoptymalizowanie kontaktu z klientami i procesu umawiania z nimi spotkań.

Microsoft Bookings

Dzięki Bookings możemy bardzo łatwo zaplanować spotkania z klientami i nimi zarządzać. Jest to również bardzo duże ułatwienie dla klientów, bowiem mogą oni korzystać ze specjalnej platformy, aby sprawdzić wolne terminy i je zarezerwować, 24 godziny na dobę. Telefoniczne umawianie spotkań to już przeżytek. Dodatkowo, zautomatyzowany system powiadomień, powiadomi obie strony o zbliżającym się terminie spotkania. Zminimalizuje to liczbę odwołanych lub opuszczonych wizyt. Aplikacja dostępna jest również na system iOS i Android co sprawia, że mamy dostęp do usługi w każdej chwili.

Bookings otrzymało właśnie aktualizację, która jeszcze bardziej ułatwia organizację spotkań. Po pierwsze od teraz będziemy mieć możliwość ustalenia wielodniowego spotkania, takiego jak wycieczka czy nocleg. Opcja ta będzie przydatna szczególnie biurom podróży, przewodnikom i różnego rodzaju bazom noclegowym. Po drugie, będziemy mogli ustawić bardziej elastyczny czas usługi z dokładnością co do minuty. Wcześniej wybór był ograniczony do 30 min, 45, min 1 godziny itp. Są to więc zdecydowanie mile widziane zmiany, które na pewno znacznie rozwijają funkcje Microsoft Bookings. Microsoft zapewnia, że bierze sobie do serca głos użytkowników. Teraz, jeszcze łatwiej i precyzyjniej możemy zarządzać czasem jaki poświęcamy na świadczenie usług w naszej firmie. Aplikacja dostępna jest w ramach pakietu Office 365 i aktualizacja wprowadzająca powyższe zmiany, powinna być stopniowo udostępniana.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/Office-365-Business-Apps-Blog/Microsoft-Bookings-now-has-multi-day-bookings-and-customizable/ba-p/145718

Polecamy również w kategorii Office 365

Komentarze

Skomentuj

Autor