Jak zmieniał się system Windows? Specjalna transmisja Live na Facebooku

Jak zmieniał się system Windows? Specjalna transmisja Live na Facebooku

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:07
02.07.2018
2 komentarze
425 wyświetleń

System Windows to najbardziej popularny system operacyjny na świecie, który ma już 33 lata. Przez te ponad trzy dekady cały czas ewoluował i zmieniał się wielokrotnie. Każdy z nas ma ten jeden system, od którego zaczęła się jego przygoda z Windowsem. Dla jednych jest to jego pierwsza wersja, a dla niektórych to dopiero Dziesiątka. Już dzisiaj odbędzie się specjalna transmisja Live na naszym fanpage'u, podczas której omówimy szerzej ten temat.

Live Facebook Centrum XP

Razem z Mateuszem Micińskim Wojtkiem Błachno i Martinem Krawczykiem, będziemy rozmawiać o tym, jak ewoluował system Windows, co nam się najbardziej podobało w poszczególnych wersjach i co nas w nich najbardziej denerwowało. Zdradzimy, która wersja jest naszą ulubioną i dlaczego. Spotkanie będzie transmitowane na żywo i będziecie mogli w nim aktywnie uczestniczyć.

Zapraszamy więc serdecznie do udziału! Powiedzcie nam, jaki jest Wasz ulubiony Windows. Wystarczy zapisać się do poniższego wydarzenia, a zostaniecie automatycznie poinformowani o początku naszego Live'a. Startujemy już o 15:00!

CentrumXP LIVE #1: Jak ewoluował system Windows?


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.facebook.com/events/503036416779711/

Polecamy również w kategorii CentrumXP

Komentarze

  • Pawel 00:35 03.07.2018

    Brałem udział, trochę Pan Wojciech przynudzal, i dźwięk cichy ale fajnie. Chętnie posłucham o historii Office albo surface

  • Krzysztof Sulikowski 00:41 03.07.2018

    Przepraszamy za usterki techniczne. W następnym live postaramy się zwiększyć głośność :)

Skomentuj

Autor