Filtrowanie zawartości webowej ogólnodostępne w Microsoft Defender for Endpoint na Windows

Filtrowanie zawartości webowej ogólnodostępne w Microsoft Defender for Endpoint na Windows

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:53
29.10.2021
1350 wyświetleń

Microsoft poinformował o ogólnej dostępności filtrowania treści webowych w Microsoft Defender for Endpoint na Windows. Przez ostatnie pół roku trwały prace nad przeprojektowaniem infrastruktury, by upewnić się, że klienci mają niezawodny i wydajny dostęp do raportów filtrowania. Są one teraz regularnie aktualizowane i dostępne na nowym portalu Microsoft 365 Defender (security.microsoft.com).

Oprócz zaktualizowanej infrastruktury raportowania można teraz wyświetlać bardziej aktualne bloki filtrowania zawartości internetowej w widokach Advanced Hunting i Device Timeline, co ułatwia badanie określonych blokad w firmie.

Microsoft 365 Defender

Microsoft włączył też dodatkową obsługę zapytań i poprawiania kategoryzacji filtrowania zawartości webowej. Użytkownicy mogą teraz wyszukiwać kategorie na portalu Microsoft 365 Defender i nie zgadzać się w przypadku wystąpienia fałszywych alarmów. Więcej o filtrowaniu treści internetowych na portalu Microsoft Docs.

Microsoft Defender for Endpoint Product Group dodaje, że najlepsze doświadczenia użytkownika są dostępne poprzez Microsoft Edge, ale funkcjonalność filtrowania jest też obsługiwana w przeglądarkach innych dostawców, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Brave i Opera.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-defender-for-endpoint/web-content-filtering-now-generally-available-on-windows/ba-p/2893357

Polecamy również w kategorii Microsoft 365