Menu kategorii
 • Dodaj do OneDrive - nowa funkcjonalność już ogólnodostępna

  Dodaj do OneDrive - nowa funkcjonalność już ogólnodostępna

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  20:43
  02.12.2020
  1865 wyświetleń

  Gdzie mogę znaleźć ten plik? To pytanie zadawaliśmy kolegom z pracy, zespołom, a zwykle sobie samym — niezliczoną ilość razy. Aby oszczędzić użytkownikom trudu takich poszukiwań w przyszłości, Microsoft wprowadził nową funkcjonalność Dodaj do OneDrive, która dziś stała się ogólnodostępna. Teraz, zamiast głowić się, kto wysłał nam plik, albo przypominać sobie oryginalną lokalizację udostępnionej zawartości, możemy łatwo powrócić do plików, których potrzebujemy — bezpośrednio w OneDrive.

  Dodaj do OneDrive ułatwia dodanie skrótu do udostępnionego folderu bezpośrednio w naszym OneDrive. Udostępnione foldery zawierają treści, które inni udostępnili nam poprzez ich OneDrive. Elementy te trafiają do widoku "Udostępnione dla Ciebie". Zawierają też treści będące częścią udostępnionej biblioteki w Microsoft Teams lub SharePoint.

  Dodaj do OneDrive

  Dodaj do OneDrive pozwala nie tylko przenieść całą udostępnioną zawartość w jedno miejsce, ale też pracować z nią z taką samą mocą i elastycznością, jak z plikami, które posiadamy. Oznacza to, że możemy łatwo synchronizować i uzyskiwać dostęp do tych folderów z dowolnego miejsca i urządzenia, bezpiecznie udostępniać i współtworzyć pliki w dodanym folderze oraz pozostawać na bieżąco z aktywnością @wzmiankowania i powiadomieniami. Dodane foldery respektują wszystkie istniejące zasady, zgodność z normami i ustawienia bezpieczeństwa.

  Dodaj do OneDrive

  Nowa funkcjonalność jest już udostępniana użytkownikom końcowym, a przez najbliższe miesiące administratorzy mogą wyłączyć Dodawanie do OneDrive w swoich organizacjach. Ten tymczasowy wybór zostanie usunięty za jakiś czas, o czym Microsoft będzie jeszcze informował.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-onedrive-blog/add-to-onedrive-is-generally-available/ba-p/1914772

  Polecamy również w kategorii OneDrive