Menu kategorii
 • DoctorTweak XP

  DoctorTweak XP

   Paweł Wujczyk
  Paweł Wujczyk
  00:00
  16.06.2006
  15262 wyświetlenia

  Ręczna zmiana wartości rejestru jest dość uciążliwa. Trzeba znaleźć odpowiedni klucz a następnie bezbłędnie przepisać wartość. Dlatego też do tego celu zostały stworzone odpowiednie programy, które komunikują się za pomocą przyjemnego dla nas interfejsu oraz wykonują za nas całą brudną robotę. Jednym z takich programów jest DoctorTweak XP. Jest to aplikacja darmowa.

  Po bardzo prostej instalacji, wita nas główne okno tego programu. Dzieli się ono na dwie części. Po lewej stronie przedstawione jest drzewo kategorii, po prawej natomiast wartości, które możemy zmieniać.

  Program ten ma ogromne możliwości. Możemy np. zmienić wielkość ikon wyświetlanych na pulpicie, odstępy pomiędzy nimi, włączyć opcję automatycznego logowania podczas, której już nie będziemy musieli wybierać użytkownika a nawet ukryć dyski twarde. Możemy również ukrywać wiele innych elementów np. Drukarki, Panel sterowania a nawet konkretne zakładki w różnych opcjach. Ta darmowa aplikacja posiada potężne możliwości i jeżeli chcemy pozmieniać zachowanie systemu powinniśmy się z nią zapoznać.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Rejestr systemu