Defender for Business dostępny od lutego w Microsoft 365

Defender for Business dostępny od lutego w Microsoft 365

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
21:22
25.01.2022
2038 wyświetleń

Zapowiedziano wydanie poglądowej wersji Microsoft Defender for Business. Narzędzie bezpieczeństwa będzie dostępna dla klientów biznesowych w ramach usługi Microsoft 365 w planie Business Premium.

Microsoft Defender for Business został zapowiedziany podczas listopadowej konferencji Ignite. Po kilku miesiącach przyszedł czas, aby program wszedł w fazę publicznych testów.

Usługa jest odpowiedzią na rosnące liczby cyberataków na małe i średnie przedsiębiorstwa. Microsoft Defender for Business został zaprojektowany tak, aby dostarczać konkretne usługi bezpieczeństwa klasy enterprise przy zachowaniu niskich kosztów integracji z firmowym oprogramowaniem.

Microsoft Defender for Business

Kluczowymi filarami biznesowego Microsoft Defendera jest ochrona przed zagrożeniami typu malware i klasycznymi wirusami. Zadaniem oprogramowania jest automatyczne śledzenie potencjalnych zagrożeń i przenoszenie ich do kwarantanny. Oprogramowanie jest ściśle zintegrowane z panelem administracyjnym usługi Microsoft 365 i może być łączone z rozwiązaniami firm zewnętrznymi.

Microsoft zapowiada, że Defender for Business w wersji Preview pojawi się w planie Business Premium pod koniec lutego. Firmy posiadające inne subskrypcje Microsoft 365 będą mogły dokupić usługę na początku marca.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-defender-for-business-to-begin-rollout-in-preview

Polecamy również w kategorii Office 365