Co takiego Microsoft pokaże w Nowym Jorku?

Co takiego Microsoft pokaże w Nowym Jorku?

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:03
14.09.2018
468 wyświetleń

Na 2 października Microsoft zaplanował wydarzenie w Nowym Jorku, na którym zamierza oficjalnie zaprezentować odświeżone urządzenia linii Surface. Na pewno nie możemy się spodziewać nowej edycji tabletu czy laptopa, ani tym bardziej czegokolwiek związanego z tzw. projektem Andromeda. Firma chce za to pokazać nowy zestaw słuchawkowy i lepszą wersję Surface Go.

Odświeżony Surface Laptop

Wiemy, że Microsoft pracuje nad odświeżoną wersją Surface Laptop, który najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany właśnie w Nowym Jorku. Najważniejszą zmianą ma być wprowadzenie do urządzenia ósmej generacji procesorów Intela i to właściwie wszystko, co wiadomo na temat zmian sprzętowych.

LTE w Surface Go

Na początku sierpnia tego roku Microsoft zaprezentował światu Surface Go, ale bez modułu obsługującego standard przesyłania danych LTE. Niedługo po premierze firma zapowiedziała, że do końca tego roku na rynku pojawi się specjalna edycja tabletu z obsługą transmisji LTE. Można się więc spodziewać, że urządzenie zostanie zaprezentowane podczas październikowego wydarzenia.

Zmiany w Surface Pro 2017

Microsoft planuje wprowadzić na rynkę ulepszoną wersję zeszłorocznego modelu Surface Pro. Urządzenie ma otrzymać procesor Intela ósmej generacji oraz port USB typu C.

Zestaw słuchawkowy Surface

Według doniesień, Microsoft pracuje nad zestawem słuchawkowym linii Surface. Urządzenie ma być wzorowane na słuchawkach Jabra Evolve, ale póki co nie wiemy na którym modelu, bo Jabra Evolve są dostępne w wariantach dousznych i nausznych. Szczegóły mamy poznać podczas nowojorskiego eventu.

Windows 10

Na październik zapowiedziana jest premiera dużej aktualizacji Windows 10 o nazwie October 2018 Update. Jest więc bardziej niż pewne, że podczas wydarzenia w Nowym Jorku Microsoft poświęci chwilę na prezentację najważniejszych funkcji, które pojawią się w Windows 10.

Czego zabraknie?

Z całą pewnością możemy zapomnieć o Surface Phone. Wszystkie dotychczasowe informacje na ten temat pozostają na razie w sferze spekulacji, a sam Microsoft nie kwapi się do wyjawienia jakichkolwiek oficjalnych danych. Zabraknie również ogłoszenia nowego modelu Surface Pro oraz Surface Book. Nie powinniśmy spodziewać się też prezentacji drugiej generacji Surface Hub oraz nowego HoloLens, bo te urządzenia Microsoft zostawia sobie na przyszły rok.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/09/14/what-to-expect-from-microsofts-october-2-event/

Polecamy również w kategorii Surface