Menu kategorii
 • Build 10158 - w końcu stabilny Windows 10!

  Build 10158 - w końcu stabilny Windows 10!

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  00:30
  30.06.2015
  3839 wyświetleń

  Do premiery pełnej wersji Windows 10 pozostał już zaledwie miesiąc, tymczasem Microsoft postanowił opublikować kolejną jego wersję Insider Preview. Trafiła ona do szybkiego kręgu wydawniczego (fast ring) i jako taka stanowi następczynię builda 10130. Czy otrzymaliśmy wreszcie system, który bez obaw możemy zainstalować na dysku i używać do codziennej pracy?

  Jeśli czekaliście na stabilną wersję Windows 10, możecie spokojnie zajrzeć do Windows Update i pobrać build 10158 na wasze maszyny. Jest to najprawdopodobniej ostatnia kompilacja poglądowa, bezpośrednio poprzedzająca wejście Windows 10 w fazę RTM (po 29 lipca program Windows Insider będzie nadal równolegle kontynuowany). Jak twierdzi Microsoft, nowy buid jest "pełen ulepszeń stabilności i jakości, został też nieco dopieszczony pod względem interfejsu".

  Windows 10

  Zwykle gdy pojawiała się nowa kompilacja Insider Preview, udostępnialiśmy Wam pełną listę możliwych błędów. Tym razem jej nie będzie! Zostaliśmy mile zaskoczeni - build 10158 jest na tyle stabilny, że możemy go śmiało instalować na dysku i korzystać jako pierwszy system. "Nie mamy w tym buildzie żadnych znaczących błędów, wartych wspomnienia w poście na blogu, tym niemniej serwisujemy kilka usterek, więc powinniście sprawdzić Windows Update" - pisze Microsoft.

  Build 10158 posiada dość obszerną listę otrzymanych poprawek i nowości. Napiszemy o nich więcej już niebawem - zostańcie z nami!


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-rolls-out-windows-10-insider-preview-build-10158

  Polecamy również w kategorii Windows 10