Aplikacja Translator w Windows Phone z nowymi językami

Aplikacja Translator w Windows Phone z nowymi językami

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
18:21
25.12.2014
2044 wyświetlenia

Deweloperzy Microsoftu zaktualizowali aplikację Translator w systemie Windows Phone. W programie pojawiło się kilka nowych języków, które będą współpracować z narzędziem tłumaczenia głosowego.

Podstawową funkcją aplikacji Translator w Windows Phone jest oczywiście tłumaczenie słów. Nowoczesne programy tłumaczące coraz częściej posiadają też funkcję tłumaczenia głosowego i na tym właśnie w swoim programie skupiają się programiści Microsoftu. W najnowszej aktualizacji poprawione zostało ogólne działanie narzędzia tłumaczącego i dodano kilka nowych języków. Wśród nich jest język angielski w dialekcie australijskim, kanadyjskim oraz indyjskim, język hiszpański charakterystyczny dla Meksyku oraz kanadyjski francuski, japoński, koreański, portugalski i rosyjski.

Oprócz tłumaczenia głosowego aplikacja wyposażona jest w narzędzia pozwalająca tłumaczyć skanowane aparatem fotograficznym fragmenty tekstów lub obrazów. Aplikacja posiada największe możliwości w trybie online, ale możliwe jest pobranie pakietów językowych i korzystanie z Translatora bez połączenia z Internetem.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.winbeta.org/news/translator-windows-phone-picks-update-includes-voice-translation-more-languages

Polecamy również w kategorii Windows Phone