Menu kategorii
 • Aktualizacja wizualna Office już dostępna dla wszystkich w Microsoft 365 i Office 2021

  Aktualizacja wizualna Office już dostępna dla wszystkich w Microsoft 365 i Office 2021

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  21:04
  02.12.2021
  2451 wyświetlenie

  W lipcu tego roku Microsoft rozpoczął testy nowego designu Office, który wprost czerpie z rozwiązań zastosowanych w Windows 11. Dostępność tej aktualizacji wizualnej była z czasem rozszerzana, a dziś gigant ogłosił jej ogólną dostępność. Oznacza to, że nowoczesny design aplikacji Office jest dostępny bez ograniczeń. Sprawdź, w jakich wersjach pakietu go znajdziesz.

  Już wcześniej w tym miesiącu aktualizacja wizualna stała się dostępna automatycznie dla 50% subskrybentów Microsoft 365 i Office 365 w Current Channel, ale też dla użytkowników Microsoft Office Home & Student 2021, Microsoft Office Home & Business 2021, Microsoft Office Professional 2021 i Microsoft Office Personal 2021. Od dziś jest ogólnodostępna.

  Nowe środowisko w Microsoft Office

  Nowy wygląd możemy włączyć, klikając ikonę megafonu ("Nadchodzące funkcje. Wypróbuj teraz!") w prawym górnym rogu programów Word, Excel, PowerPoint lub OneNote, a od teraz również Access, Project, Publisher i Visio. W panelu po prawej klikamy następnie przełącznik "Wypróbuj nowe środowisko" i uruchamiamy ponownie aplikację.

  Przycisk "Wypróbuj teraz!" jest też obecny w Outlook, ale nie może zostać użyty do włączenia w nim aktualizacji wizualnej. Zamiast tego należy użyć go w jednej z wymienionych wcześniej aplikacji, a zmiany obejmą również Outlooka. Więcej o nowościach w tej aktualizacji dowiecie się z naszego wcześniejszego artykułu: Office z nowym interfejsem już dostępny. Sprawdzamy najnowszą aktualizację.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-365-blog/visual-update-in-office-for-windows-now-available/ba-p/3016080

  Polecamy również w kategorii Office 365