Aktualizacja Windows Phone w drugiej połowie roku

Aktualizacja Windows Phone w drugiej połowie roku

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
20:43
17.02.2014
1600 wyświetleń

W ubiegłym tygodniu zostało ujawnione całe multum różnych nowości, które zagoszczą na naszych smartfonach wraz z pojawieniem się Windows Phone 8.1. Cała sytuacja spowodowana była wyciekiem Windows Phone 8.1 SDK po za zamknięte grono deweloperów. Pojawiła się również informacja odnośnie daty ukazania się wyczekiwanej aktualizacji.

W zeszłym tygodniu, w ręce zamkniętej grupy deweloperów, Microsoft przekazał Windows Phone 8.1 SDK. Oczywiście było duże prawdopodobieństwo wycieku i tak też się stało – dokumentacja trafiła w ręce internautów. Na jej podstawie możliwe było ustalenie wielu nowości, które najprawdopodobniej pojawią się w nowej wersji mobilnego systemu giganta. Przy tej okazji warto wspomnieć o centrum powiadomień oraz możliwość bezprzewodowego przesyłania obrazu na inne urządzenia za pośrednictwem protokołu Miracast.

To nie jest koniec poufnych informacji, które wyciekły do sieci. Wczoraj na chińskim portalu - WPbar.cn - pojawił się wpis, który informował o prawdopodobnej dacie ukazania się Windows Phone 8.1. Aktualizacja ma być dostępna dopiero na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku. Wersja Developer Preview zostanie oddana w ręce deweloperów nieco wcześniej – najprawdopodobniej już w kwietniu.

Okres wakacyjny zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wraz z ukazaniem się Windows Phone 8.1 można spodziewać się nowej fali urządzeń wyposażonych w ten system.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.wpbar.cn/?p=3419

Polecamy również w kategorii Windows Phone