Surface Laptop 2 zyskuje uznanie na YouTube. MKBHD chwali sprzęt Microsoftu

Surface Laptop 2 zyskuje uznanie na YouTube. MKBHD chwali sprzęt Microsoftu

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 10/18/2018, 8:47 AM

Liczba odsłon: 1516

Każde nowe urządzenie Surface powoduje znaczne poruszenie w środowisku zorientowanym na technologię. Choć wyniki sprzedaży nadal są dalekie od poziomu reprezentowanego na przykład przez Apple, to ze względu na innowacyjne technologiczne rozwiązania stosowane przez giganta zyskał on spore uznanie wśród specjalistów technologii. Marques Brownlee, znany jako MKBHD, to jeden z najbardziej popularnych YouTuberów technologicznych na świecie. Jego kanał przebił ostatnio poziom 7 mln subskrypcji, a jego zdanie jest uznane w środowisku. MKBHD jest znany ze swojego upodobania do czerni, zwłaszcza w matowej odsłonie. Mate-black everything to jego motto. Dlatego też nie dziwne, że z zainteresowaniem przyjął on nową, czarną wersję urządzeń Surface.

Swoją krótką opinię na temat czarnego Surface Laptop 2 wyraził MKBHD na swoim Twitterze. Używa Surface Laptop 2 od dnia premiery i stwierdził, że na razie nie ma absolutnie żadnych zastrzeżeń co do funkcjonowania tego komputera. Warto zauważyć, że MKBHD wielokrotnie podkreślał, że na co dzień używa sprzętu Apple z powodu przywiązania do Final Cut Pro, czyli oprogramowania do montażu wideo dostarczanego przez Apple. Tak więc fakt, że zaczął on regularnie korzystać ze sprzętu z logo Microsoftu, może być znamienne. Kanał MKBHD ma bardzo dużą moc opiniotwórczą, więc ta sytuacja może być uznana przez Microsoft za spory sukces. O zaletach Surface Laptop 2 nie trzeba nic mówić, bo jest to przecież sprzęt z najwyższej półki (również cenowej).

Najbardziej istotne jest to, że Marques najwyraźniej używa tego sprzętu prywatnie, a nie jest to zwykły test. Jeśli wkrótce pojawi się na jego kanale recenzja Surface Laptop 2, to wątpliwości zostaną rozwiane. No chyba że po zakończonym teście Surface Laptop zagości u niego na dłużej. Trzeba oczywiście zaznaczyć, że u tech-youtberów takiego kalibru rotacja sprzętu jest ogromna. Tak więc bardzo możliwe, że Surface Laptop tak czy inaczej wkrótce trafi na półkę. A być może jakość sprzętu giganta z Redmond przekona MKBHD do całkowitego porzucenia środowiska Apple. Macbook Pro to jego komputer codziennego użytku - może wkrótce zostanie on zastąpiony przez Surface Laptop 2, a na jego biurku zagości nowy Surface Studio 2.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia