OneDrive już dostępny na Apple Vision Pro

OneDrive już dostępny na Apple Vision Pro

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 6/6/2024, 5:45 PM

Liczba odsłon: 275

W ciągu ostatnich 10 lat Microsoft jest daleki od zaniedbywania użytkowników konkurencyjnych platform sprzętowych. Jego aplikacje, wliczając w to pakiet Microsoft 365 i wiele innych, są wydawane i regularnie ulepszane m.in. na Androida i iOS. Gigant z Redmond wykazuje też entuzjastyczne podejście do gogli Apple Vision Pro, na które został właśnie wydany OneDrive.

Microsoft zdążył już wypuścić aplikacje Word, Excel, Teams, Loop i OneNote na Apple Vision Pro. Nie jest to oczywiście cały pakiet Office/Microsoft 365 i brakowało w nim choćby OneDrive. Wczoraj wydawca poinformował o dostępności OneDrive na iOS na okulary rozszerzonej rzeczywistości Apple'a. Dzięki tej aplikacji uzyskasz dostęp do swoich plików szczypnięciem palców, gdziekolwiek jesteś!

Na pierwszy rzut oka wydanie to nie różni się od standardowej aplikacji OneDrive na iOS... Poza tym, że uruchamia się na Vision Pro. W krótkim klipie na Twitterze widzimy okno aplikacji otwarte na tle typowego tła w goglach VR. W teorii Vision Pro może uruchamiać wszystkie aplikacje iOS, w tym Netflix, Spotify czy YouTube.

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-launches-its-ios-onedrive-app-for-the-apple-vision-pro-mixed-reality-headset/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia