Można już wstawiać składniki Loop do OneNote

Można już wstawiać składniki Loop do OneNote

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 5/29/2024, 3:45 PM

Liczba odsłon: 277

W naszym niedawnym artykule rozważaliśmy, które narzędzie wybrać – Microsoft Loop czy OneNote. I o ile nadal można korzystać z nich zupełnie rozdzielnie, to właśnie pojawiła się możliwość ich połączenia. Microsoft ogłosił możliwość wstawiania składników Loop do OneNote na Windows, w przeglądarce i w Teams. Jak to działa, dla kogo jest dostępne i jakie są wymagania?

Aby zacząć korzystać z tej integracji, w aplikacji OneNote przejdź na kartę Wstawianie i kliknij Składniki Loop.

Można już wstawiać składniki Loop do OneNote

Z rozwijanego menu możesz wybrać jeden z wielu typów składników Loop, takich jak akapit, tabela, lista kontrolna, lista punktowana, lista numerowana, kod, lista zadań, tabela głosowania, śledzenie postępów, tablica kanban, retrospektywa zespołu lub Q&A.

Można już wstawiać składniki Loop do OneNote

Składnik Loop umieszczony w notesie OneNote umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym z innymi osobami, które mają do niego dostęp. Zmiany są synchronizowane wszędzie, gdzie wstawiony jest ten składnik. Składniki Loop oferują dodatkowe funkcje współpracy, w tym @wzmianki, komentarze i reakcje. Są one zawsze aktywne, co oznacza, że ​​możesz zobaczyć, kto przegląda lub edytuje składnik Loop na stronie OneNote.

Składniki Loop w OneNote są już dostępne dla użytkowników Microsoft 365 dla firm (licencje komercyjne). Ich wstawianie jest obsługiwane w aplikacji internetowej OneNote oraz aplikacji OneNote w Teams, a od czerwca trafi też do OneNote na Windows. Funkcjonalność jest wdrażana stopniowo i nie u wszystkich pojawi się od razu.

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-365-blog/uplevel-collaborative-notetaking-with-loop-components-in-onenote/ba-p/4151671

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia