Microsoft 365 pozwala już edytować projekty w Project dla sieci Web

Microsoft 365 pozwala już edytować projekty w Project dla sieci Web

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/6/2024, 5:00 PM

Liczba odsłon: 293

Microsoft ogłosił dostępność długo wyczekiwanej funkcji – możliwości edytowania udostępnionych projektów w Project for the Web dla użytkowników Microsoft 365 bez potrzeby zakupu dodatkowej licencji Microsoft Project. Pozwala to z większą łatwością współpracować nad projektami z osobami z firmy. Jakie daje to możliwości i dla posiadaczy jakich licencji jest dostępne?

Microsoft wyjaśnia, że dzięki tej aktualizacji funkcjonalności możesz teraz uzyskiwać dostęp i edytować, mając w aplikacji Project te same możliwości, co w aplikacji Planner. Oznacza to, że możesz aktualizować pola, takie jak nazwa zadania, data rozpoczęcia i zakończenia, priorytet, etykiety, listy kontrolne, notatki i załączniki. Pełna lista dostępnych oraz niedostępnych funkcji dostępna jest na portalu Microsoft Learn.

Aby wypróbować tę funkcjonalność, otwórz dowolny, udostępniony Ci projekt na stronie project.microsoft.com i wprowadź zmiany w którymś z zadań. Nowość ta jest dostępna w następujących rodzinach pakietów Microsoft 365 i Office 365 oraz w ich edukacyjnych i rządowych odpowiednikach:

Aby utworzyć nowy projekt lub korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak zależności lub niestandardowe pola, potrzebna Ci będzie licencja Microsoft Project. Dowiedz się więcej z naszych artykułów:

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/planner-blog/enhanced-collaboration-in-project-for-the-web-with-your/ba-p/4076623

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia