Dostęp do Xbox Game Pass Ultimate teraz w cenie 4 zł za 3 miesiące!

Dostęp do Xbox Game Pass Ultimate teraz w cenie 4 zł za 3 miesiące!

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/15/2019, 1:49 PM

Liczba odsłon: 4250

Trwa właśnie X019, czyli listopadowe święto Xboksa. Wydarzenie odbywa się w dniach 14-16 listopada w Londynie i jest dla Microsoftu okazją do wrzucenia paru ciekawych zapowiedzi ze świata konsoli. Jedna z nich dotyczy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, czyli najbardziej rozbudowanej opcji w programie Game Pass. Łączy on Xbox Game Pass na konsolę, Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass na PC, gdzie ta ostatnia dodana jest gratis. Plan został rozszerzony właśnie o kolejne atrakcje. Możemy też skorzystać ze świetnej promocji na 3 miesiące.

Xbox Game Pass zawiera teraz w pakiecie trzy miesiące Discord Nitro, sześć miesięcy Spotify Premium i jeden miesiąc EA Access. Gdzie tkwi haczyk? Otóż oferta skierowana jest tylko do nowych subskrybentów. Trochę szkoda, ale z drugiej strony taka oferta może naprawdę zachęcić wielu graczy, którzy dotąd nie mogli się jeszcze zdecydować na subskrypcję. Dodatek ten nie był jednak totalnym zaskoczeniem. Przecieki o możliwym dostępie do Discord Nitro pojawiły się wcześniej w tym tygodniu, a Spotify Premium było oferowane nowym subskrybentom już od jakiegoś czasu. Jedynie dostęp do EA Access nie był wcześniej wzmiankowany.

Niestety z dodatkowymi usługami wiążą się pewne ograniczenia. EA Access nie jest dostępny w Rosji, Discord Nitro udostępniany jest tylko tym, którzy wcześniej go nie subskrybowali, a oferta dostępna jest tylko w Brazylii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Meksyku, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Spotify Premium jest z kolei dostępne tylko dla nowych subskrybentów Premium, jedynie w USA i UK. Oczywiście przy odrobinie wysiłku lub szczęścia można spełnić te wymagania, choć w naszym odczuciu pozostaje trochę niesmak po takim traktowaniu klientów z pozostałych regionów.

Na osłodę mamy dla Was informację o nowej promocji. Dostęp do Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące można teraz wykupić nie za 159,99 zł, lecz już za 4 zł! Promocyjna zniżka wynosi więc 97% i jest to świetna wiadomość! Warto też wspomnieć o zapowiedzi dodania blisko 50 nowych gier do bibliotek Game Pass. Będzie więc w co grać przez całe święta i połowę stycznia niemalże za darmo.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia