Copilot może teraz tworzyć i modyfikować strony i szablony Microsoft Loop

Copilot może teraz tworzyć i modyfikować strony i szablony Microsoft Loop

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 7/10/2024, 3:00 PM

Liczba odsłon: 157

W maju tego roku padła oficjalna zapowiedź, że Copilot dla Microsoft 365 zostanie zintegrowany z Microsoft Loop. Wczoraj zaczęło to być wdrażane w prywatnej wersji zapoznawczej. Podobnie jak w innych aplikacjach M365, asystent AI może generować nowe treści i modyfikować te istniejące zgodnie ze stylem i funkcjami danej aplikacji (np. Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams czy teraz właśnie Loop).

Jak informuje Microsoft, Copilot może teraz pomóc użytkownikom Loop na 3 sposoby:

    🆕 Utworzyć nową stronę od zera w oparciu o prompt użytkownika.
    ♻️Wykorzystać ponownie i zmodyfikować istniejący szablon Loop.
    ♻️Wykorzystać ponownie i zmodyfikować istniejącą stronę Loop.

Dzięki tej integracji możemy zapomnieć o syndromie pustej kartki. Copilot szybko zapełni stronę Loop, ułatwiając rozpoczęcie burzy mózgów czy dalszą pracę w oparciu o przygotowaną przez niego wersję roboczą. Trzeba jednak podkreślić, że obecna implementacja ma ograniczenia. Copilot jest w niej świadomy jedynie tego, co zostało napisane w jego bloku, a utworzona przez niego zawartość nie jest zakorzeniona w zawartości na otaczającej ją stronie ani w linkowanej zawartości.

Integracja Copilota z Loop będzie wkrótce dostępna dla wszystkich klientów biznesowych z licencją Copilot dla Microsoft 365.

CentrumXP - więcej niż licencje

Czy wiesz, że w Sklepie CentrumXP znajdziesz nie tylko licencje Microsoft, ale także nowoczesne usługi oraz szkolenia zaprojektowane z myślą o dynamicznie rozwijającym się biznesie? Zespół ekspertów z CentrumXP & Onex Group pomoże Twojej firmie m.in. w wykonaniu migracji skrzynek pocztowych do Exchange Online i skonfigurowaniu domeny w Microsoft 365, a także przeprowadzi kompleksowe szkolenie z wykorzystania usług i aplikacji Microsoft 365. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Źródło: https://x.com/MicrosoftLoop/status/1810709880811999493

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia