Brzydki Sweter Windows powraca z motywem Windows XP

Brzydki Sweter Windows powraca z motywem Windows XP

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 11/28/2023, 9:37 PM

Liczba odsłon: 509

W tym roku zima nadeszła miesiąc przed czasem i to zdołało już wprowadzić nas w świąteczny nastrój. Czas więc wyciągnąć z dna szafy świąteczne swetry. A jeśli czegoś takiego nie macie, to spokojnie — Microsoft jak co roku ratuje święta. Po raz szósty firma wypuszcza nową kolekcję Windows Ugly Sweater. Teraz motywem przewodnim jest najsłynniejsza tapeta pulpitu z Windowsa XP.

Są tak brzydkie, że aż piękne! Microsoft co roku raczy fanów wyjątkowymi designami swetrów. Do tej pory pojawiały się na nich motywy, takie jak logo Windows 95 i Windows XP, MS Paint, Pan Spinacz czy Saper. Tym razem również jest nostalgicznie i... idyllicznie. Na tym sweterku gości bowiem tło pulpitu znane polskim użytkownikom jako "Idylla", a anglojęzycznym jako "Bliss". Słynna fotografia zdobiła niegdyś pulpity milionów użytkowników Windows XP. Teraz można ją z dumą nosić na piersi!

Windows Ugly Sweater 2023

A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał — powiedział kiedyś pewien klasyk. W przypadku Windows Ugly Sweater jest jednak inaczej. Jak co roku zyski ze sprzedaży tego kampowego dzieła trafią na cele charytatywne. Tym razem Microsoft wspiera The Nature Conservancy, organizację oddaną konserwacji lądów i wód, od których zależy całe życie. Tegoroczna edycja Windows Ugly Sweater: Bliss Edition również jest mocno limitowana i dostępna w Xbox Gear Shop w cenie 283 zł. Merry Blissmas!

Źródło: https://gear.xbox.com/pages/windows

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia