Bing ułatwi planowanie wakacji

Bing ułatwi planowanie wakacji

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/22/2022, 7:51 PM

Liczba odsłon: 2248

Już prawie wiosna (tak, pocieszamy się), a to dla wielu osób czas na rozpoczęcie planów urlopowych na ten rok. Niezależnie od tego, co chcemy eksplorować, Bing ma dla nas nowe, bogate i immersyjne doświadczenia, które pomogą nam znaleźć pomysły bez spędzania godzin na poszukiwaniach.

Powiedzmy, że już nas nosi i chcemy zabukować wycieczkę do Nowego Jorku. Problem polega na tym, że w przeszłości spędzaliśmy wiele czasu na planowaniu podróży, przeskakując między różnymi stronami, aby żonglować planowaniem, rezerwacją lotów i nie tylko. Teraz można po prostu wyszukać "Nowy Jork" i kliknąć "Odkrywaj" ("Explore") lub "Przewodnik turystyczny" ("Travel Guide"), aby uzyskać dostęp do doświadczenia na pełnej stronie.

Na nowej stronie możemy kliknąć "Sugerowany plan podróży" ("Suggested itinerary") w sekcji "Co zobaczyć i co robić" ("What to see & do"), aby sprawdzić czas trwania podróży i zorientować się, jak może ona wyglądać. A jeśli chcemy najpierw zająć się podstawowymi sprawami, klikamy "Zarezerwuj loty" ("Book flights") albo "Zarezerwuj hotele" ("Book hotels"), aby uzyskać dostęp do rezerwacji na pełnej stronie.

Microsoft Bing

Ten rodzaj zebranych informacji nie ogranicza się do organizowania podróży, ale też pozwala lepiej poznać dane miejsca. Możemy przykładowo wyszukać "Central Park" na Bing.com, aby otrzymać bogaty wynik, który zawiera recenzje, wskazówki, mapę, artykuły, informacje o biletach, wycieczkach i nie tylko.

Microsoft Bing

Funkcje są całkiem zachęcające — szkoda tylko, że jak zwykle w przypadku Bing nie uwzględniono w nich Polski. Są one bowiem dostępne tylko w USA, UK, Australii i Kanadzie.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia