Bing pomoże zadbać o kondycję

Bing pomoże zadbać o kondycję

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 2/17/2014, 9:27 PM

Liczba odsłon: 2689

Podróże, Sport, Pogoda, Translator, Maps... Korzystając z fali popularności aplikacji Bing na Windows 8, Microsoft co chwilę wypuszcza ich mobilne wersje. Tym razem do rodziny Bing na Windows Phone dołączyła aplikacja Zdrowie i kondycja.

Aplikacja ukazała się początkowo 30 stycznia w wersji beta. Od teraz dostępna jest do pobrania dla wszystkich użytkowników. Bing Zdrowie i kondycja to praktycznie ta sama pozycja, która od miesięcy dostępna jest dla posiadaczy Windows 8.1 na PC. Aplikacja jest kompleksowym centrum zarządzania zdrowiem, dietą, treningiem i samopoczuciem. Jak dodaje Microsoft: "Wybieraj z tysięcy treningów i ćwiczeń z instrukcjami krok-po-kroku, zdjęciami i video. Używaj modułu GPS do rejestrowania czasu, dystansu, szybkości i kalorii spalonych podczas chodzenia, biegania, jazdy na rowerze czy innych aktywności."

Bing Health and Fitness

Ogromny zbiór diet wraz ze wskazówkami, zestawów ćwiczeń wraz z instruktażem, ponad 300 tysięcy produktów z danymi żywieniowymi i tabelą kalorii, pozwalają na dokładne ułożenie planu treningowego i zaplanowanie jadłospisu. Zintegrowane moduły pozwalają wyznaczać cele i śledzić postępy. Wersja beta aplikacji zawiera również informacje o potencjalnych problemach zdrowotnych, które można wyszukać poprzez symptomy. Osoby, korzystające z Bing Zdrowie i kondycja na Windows 8.1 mogą zsynchronizować dane z aplikacji z jej odpowiednikiem na mobilne okienka.

Więcej na temat aplikacji już wkrótce znajdziecie w naszym zestawieniu najlepszych aplikacji Windows 8 dla wielbicieli sportu. Tymczasem posiadaczy Windows Phone 8 zapraszamy do bezpłatnego pobrania aplikacji na swój smartfon!

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia