Bezpłatne warsztaty z Microsoft Azure!

Bezpłatne warsztaty z Microsoft Azure!

Autor: CentrumXP

Opublikowano: 3/4/2019, 1:53 PM

Liczba odsłon: 2583

Microsoft Azure jest wyjątkowo rozbudowanym zestawem narzędzi i usług w chmurze, które mogą znacznie ułatwić naprawdę wiele procesów, zachodzących w Twojej firmie. Wiele osób kojarzy Azure jedynie z wirtualnymi maszynami, a to jest błąd, bo chmura Microsoft oferuje dużo więcej! Dzięki Azure możesz zbudować nowoczesną przyszłość swojego przedsiębiorstwa.

Jeśli wprowadzenie firmy w chmurę wydaje Ci się zadaniem karkołomnym, to błąd! Jest to naprawdę łatwe, a dzięki elastyczności usługi Azure możemy ją precyzyjnie dopasować do naszych potrzeb. Niektórzy mogą odczuwać też niezbyt racjonalny lęk przed technologiami chmurowymi, który wynika bezpośrednio z niewiedzy.

Dlatego postanowiliśmy zorganizować specjalne szkolenie, podczas którego dowiesz się, czym jest Azure i jak przenieść infrastrukturę Twojej firmy w chmurę Microsoftu. Warsztaty te mają rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości na temat Microsoft Azure. Co ważne, są one całkowicie BEZPŁATNE, a dodatkowo każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas bezpłatny miesiąc próbny usługi Azure (z limitem 250 euro na migrację zasobów firmowych).

Szkolenie jest stacjonarne i odbędzie się w 3 lokalizacjach, by jak najwięcej osób miało szansę wziąć w nim udział:

  • Warszawa, al. Niepodległości 18 - 22.03.2019
  • Warszawa, al. Niepodległości 18 - 29.03.2019
  • Częstochowa, al. NMP 34 - 5.04.2019
  • Sosnowiec, al. Mireckiego 22C - 19.04.2019

Jak się zapisać na warsztaty? To proste! Wystarczy wypełnić formularz na stronie microsoft-azure.pl. Po zostawieniu zgłoszenia maksymalnie w następnym dniu roboczym otrzymasz od nas zaproszenie. Zachęcamy również do zapisania się do wydarzenia na Facebooku, gdzie będą pojawiać się najświeższe informacje.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia