Bezpłatne szkolenie na temat Office 365! Na żywo!

Bezpłatne szkolenie na temat Office 365! Na żywo!

Autor: CentrumXP

Opublikowano: 4/26/2018, 8:18 AM

Liczba odsłon: 2245

Już 9 maja, w godzinach 12:00-13:00, odbędzie się specjalne szkolenie z Office 365, w którym będziecie mogli wziąć udział całkowicie za darmo. Zapraszamy na nie szczególnie (choć oczywiście nie tylko) posiadaczy pakietu Office 365, którzy chcieliby usprawnić procesy związane z pracą grupową w chmurze Microsoftu. To niesamowita okazja, by dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać możliwości usługi Office 365 w Waszym biznesie!

Szkolenie - Czym jest Office 365

Aby wziąć udział w tym darmowym szkoleniu, wystarczy:

  1. Dołączyć do specjalnie utworzonego przez nas z tej okazji wydarzenia na Facebooku lub zaprosić do niego znajomych.
  2. Zapisać się do wydarzenia, korzystając z tego odnośnika. Co bardzo ważne - aby wziąć udział w szkoleniu, musicie mieć zainstalowaną aplikację Skype!

Agenda szkolenia:

  • Czym w zasadzie jest Office 365?
  • Objaśnienie struktury i funkcji
  • Jak dobrać idealny plan i jak go łączyć z pozostałymi?
  • Jak wykorzystać Office 365 w biznesie?

To nie wszystko! We wtorek, 8 maja, pod specjalnym postem na Facebooku będziecie mogli zadawać pytania, na które w trakcie szkolenia odpowie nasz ekspert od Office 365, Tomasz Smirnow. Dlatego też koniecznie śledźcie nasz fanpage CentrumXP, aby podzielić się wątpliwościami i pytaniami. Postaramy się je rozwiązać wspólnie podczas szkolenia.

Nagranie szkolenia będzie zupełnie bezpłatne, bez ograniczeń czasowych. Oznacza to, że będzie je można oglądać na żywo, ale także w dowolnym momencie po zakończeniu (nagranie opublikujemy na naszym fanpage'u).

Ale uwaga, to jeszcze nie koniec! Każda osoba, która dołączy do wydarzenia i weźmie udział w webinarze, otrzymuje od nas dedykowane konto Microsoft Azure z usługą Backupu na 6 miesięcy za darmo! Po upływie tego okresu podejmiesz decyzję, czy chcesz dalej korzystać z konta, czy je usunąć.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia