Beta Power Pack 1 dla Windows Home Server już dostępna

Beta Power Pack 1 dla Windows Home Server już dostępna

Autor: Łukasz Foks

Opublikowano: 6/9/2008, 11:46 PM

Liczba odsłon: 2402

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Microsoft w ramach witryny Connect udostępnił betę pierwszego Power Pack (Build 1771) dla Windows Home Server. Jest to pierwszy oficjalny dodatek, który udoskonala funkcjonalności zawarte w systemie. Informacja ukazała się dziś na blogu produktowym.

Z chwilą wydania dodatku wprowadzono wiele usprawnień i nowości: zapewniono wsparcie dla stacji klienckich z systemem Windows Vista w wersjach 64-bitowych, możliwość tworzenia kopii zapasowej danych znajdujących się w folderach udostępnianych, rozszerzono i ułatwiono konfigurację funkcjonalności Remote Access i poprawiono znane problemy, jak np. opisany szczegółowo w artykule KB946676. System pojawi się w sprzedaży w dwóch nowych wersjach językowych - chińskiej oraz japońskiej. Dla testerów, którzy nie posiadają działającego serwera pod kontrolą Windows Home Server przygotowano angielską wersję ewaluacyjną na 120 dni.

Nim jednak rozpoczniemy testy warto zapoznać się z “Windows Home Server Power Pack 1 Public Beta Release Documentation”, w którym to dokumencie zawarto najważniejsze wskazówki oraz przykładowe scenariusze testów.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia