Battlefield 1 w ramach Games with Gold

Battlefield 1 w ramach Games with Gold

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 10/31/2018, 2:27 PM

Liczba odsłon: 1150

Mając aktywną subskrypcję Xbox Live Gold, w jej ramach otrzymujemy, poza możliwością gry online, comiesięczną paczkę gier. Dla posiadaczy Xbox One jest to paczka 4 gier - dwie przeznaczone na One, a pozostałe na Xbox 360. Tym samym użytkownicy X360 mogą liczyć tylko na dwie gry paczki. Na Xbox One działają wszystkie cztery, a to za sprawą wstecznej kompatybilności. W listopadzie są to tytuły wyjątkowo ciekawe, bo mamy tutaj dwa niewątpliwe hity. Są to:

  • Battlefield 1 (Xbox One, od 1 listopada)
  • Assassin's Creed (Xbox 360 i One, od 1 do 15 listopaad)
  • Dante's Inferno (Xbox 360 i One, od 16 do 30 listopada)
  • Race the Sun (Xbox One, od 16 listopada do 15 grudnia)

Battlefield 1 to całkiem świeży tytuł, wydany 2 lata temu, który zdobył bardzo spore zainteresowanie. Przenosimy się w nim do okopów I wojny światowej. Jest to co prawda pod wieloma względami klasyczny tytuł z serii Battlefield, aczkolwiek miejsce akcji zdecydowanie wyróżnia tę grę.

Natomiast Assassin's Creed raczej nie trzeba przedstawiać - jest to gra, która zapoczątkowała tę znakomitą serię. W Dante's Inferno odwiedzimy piekło z Boskiej komedii Alighieriego, co w dniu premiery tej gry wywołało sporo kontrowersji. Tymczasem Race the Sun to całkiem ciekawa gra wyścigowa o prostej grafice i nieskomplikowanych zasadach, które sprowadzają się do dwóch najważniejszych - unikaj cienia i trzymaj się toru. Warto pamiętać, że gry z Xbox 360, w odróżnieniu od Xbox One, nie wymagają aktywnej subskrypcji, aby móc w nie grać (jeśli je wcześniej zainstalowaliśmy).

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia